Doprava obrazů

Stěhování a doprava obrazů vyžaduje zvláštní přístup. Ať už se jedná o cenné umělecké dílo či obraz po babičce, pro majitele znamená jistě mnoho! Stěhování obrazů a jiných uměleckých děl proto věnujeme speciální péči, která zajistí jejich bezpečný převoz.

Stěhování obrazů vložte do rukou odborníků

Stěhování a doprava obrazů vyžaduje vždy nejprve pečlivé zabalení. Svěřte proto raději svůj drahocenný majetek odborníkům na stěhování. Pro Vaše obrazy a jiná umělecká díla zajistíme vše potřebné od A po Z. Samozřejmostí je zabezpečení veškeré balící techniky. Vaše obrazy zabalíme vždy zvlášť do bublinkové a fixační fólie. Pro zvýšení ochrany lze balení zpevnit vlnitou lepenkou, kartonem nebo uložit do stěhovacích krabic. V případě potřeby zhotovíme také speciální obal.

Doprava obrazů s možností kotvení

Stěhování obrazů či jiných křehkých předmětů má svá úskalí. Tyto předměty je nutné zajistit při transportu proti pohybu. Naše společnost vlastní speciální vozidla s možností kotvení. Před cestou vždy s velkou důsledností kontrolujeme, že je vše pečlivě připevněno a předmětům je zabráněno v možném pohybu.

Doprava obrazů, to je především bezchybná přeprava

Nejenom při stěhování obrazů dbáme v nejvyšší možné míře na preciznosti a bezchybné přepravě, která kromě šetrného uložení a zabezpečení proti pohybu či otlučení spočívá také v dochvilnosti. Váš majetek bude ve stanovený čas převezen na novou adresu. Vy už se můžete jen těšit z nového místa, kde svůj obraz či jiné umělecké dílo opět vystavíte.

Doprava a stěhování obrazů je pro nás díky mnohaleté praxi v oboru hračkou! Stačí kontaktovat naše odborníky, kteří s Vámi vyřeší vše potřebné.