Historie společnosti

Firma byla založena a provozována jako živnost už v roce  1991. Touto dobou  začínala  s pronajatými nákladními vozy Avia od různých dopravců. Kvalitně odvedená práce a další objednávky si brzy vyžádaly potřebu vlastního autoparku , a proto v  roce 1992 dochází  k první koupi  vlastních stěhovacích vozů.

Firma se rozrůstá jak počtem zaměstnanců, tak novým autoparkem. Například  při stěhování Ministerstva Kultury  v roce 1994 vlastní již  4 vozy Avia  a 1 vůz Ford Tranzit. 

Zvyšující se nároky  na stěhovací služby si vyžádaly nákup vozů  Mercedes Benz, se kterými je firma schopna  splnit  vysoký standard  služeb,  požadovaný našimi zákazníky.   

V roce 1998  firma mění právní formu na Společnost s ručením omezeným. Po celou dobu trvání společnosti  se  nabídka služeb rozšiřuje dle potřeb  zákazníků, takže  dnešní portfolio  již obsahuje nejen stěhování, ale i služby s tím spojené -  ať již to je stěhování těžkých břemen a nadrozměrných předmětů, nebo  komplexní montáže  nábytku,  interierů, likvidace kancelářského odpadu, autodopravu, skladování, stěhování kanceláří apod. ( viz následující  nabídka služeb ) 

K dnešnímu dni máme 28 stálých zaměstnanců a v případě potřeby  doplňujeme stav  brigádníky, kteří s námi spolupracují již několik let. 

Společnost fa Podrazil s.r.o. má  profesionalitou svých zaměstnanců  a kvalitním servisem  dostatečnou zkušenost pro splnění jakéhokoliv přání v oblasti stěhovacích služeb.