Rychlé a spolehlivé stěhování Praha 9

Naše společnost nabízí profesionální stěhování v Praze 9 včetně autodopravy. Disponujeme bohatými zkušenostmi a moderním vozovým parkem. Díky tomu vyřešíme každý váš problém s přemístěním nákladu během stěhování, ať již v Praze 9, tak i v celé České republice nebo v Evropě.

Stěhování provádíme od roku 1991 a máme tisíce spokojených klientů. Postaráme se o stěhování kanceláří, bytů i domů nejen. Zajistíme také stěhování galerií, muzeí, kulturních institucí a dalších objektů. Stěhujeme rychle, ale velmi spolehlivě.

 

Stěhování kanceláří a firem v Praze 9

Rádi se postaráme o stěhování kanceláří a firem v Praze 9. Máme s touto službou zkušenosti a disponujeme potřebným vybavením. Bezpečně vám přesuneme veškerý nábytek, trezory, kancelářské sestavy a další objemné předměty.

Zajistíme také stěhování úřadu, skladu nebo obchodu. Mimo jiné se postaráme o úklid prostorů, zajištění obalové techniky a také o případné uskladnění v dočasných úložištích.

 

Proč si pro stěhování v Praze 9 vybrat právě nás?

Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí a na českém trhu jsme špičkou v oboru. Zajistíme vám levné a kvalitní stěhování od nábytku, vybavení domácností až po kanceláře i větší objekty. Přestěhujeme těžká břemena i stroje. Svou práci provádíme mnoho let a klientům jsme k dispozici 24 hodin denně.

  • Máme rozsáhlý vozový park a zvládneme i velké zakázky
  • Postaráme se o stěhování netypických a složitých zakázek (stěhovali jsme i mamuta z Národního muzea)
  • Nabízíme komplexní služby a postaráme se tak o stěhování bez starostí
  • Dbáme na vysokou kvalitu a spolehlivost – dodržujeme normy ISO i ČSN EN

Jsme připraveni se postarat také o stěhování vašeho majetku, ať již v Praze 9, tak i kdekoliv jinde. Kontaktujte nás, nabídku na stěhování v Praze 9 nebo kdekoliv v ČR či v Evropě vám zpracujeme zcela zdarma.