Rychle a jednoduše: Známe nesporné výhody stěhování na klíč

Čeká vás dlouho chystané stěhování a stále přemýšlíte, jak si ho co nejvíce zjednodušit? Využití služeb profesionální stěhovací firmy už dnes není nic výjimečného, co takhle aly vyzkoušet tzv. „stěhování na klíč“?

 

Jednodušší stěhování nikdy nebylo

 

Co se pod tímto pojmem skrývá? Jedná se o velmi pohodlnou variantu stěhovacího procesu, jehož se klient vůbec neúčastní. Veškeré služby zajišťuje stěhovací firma, a to nejen převoz vašeho majetku na nové působiště, ale také rozmontování a následné smontování nábytku, balení, nakládka a vykládka nebo instalace věcí na nové místo. 

Klient stěhovací firmy v tomto případě pouze předá stěhovákům klíče od nového i starého domu, bytu či kanceláře a vše probíhá bez jeho účasti. Celý proces se odehrává na základě předchozí domluvy a přesně podle stěhovacího projektu.

 

Změna působiště zcela bez práce
 

Tento způsob stěhování vašeho majetku je sice nepatrně nákladnější, ale jednoznačně nejpohodlnější. Pokud patříte k časově vytíženějším jedincům, tento postup určitě stojí za zvážení. Celková cena za stěhování závisí na objemu stěhovaných věcí, na vzdálenosti přepravy a na podmínkách v místech nakládky a vykládky.

Každému stěhování na klíč předchází návštěva technika, který se přímo na místě seznámí s rozsahem stěhování, doporučí vhodný postup stěhování včetně optimálního počtu pracovníků a typu stěhovacího vozu, navrhne celkový čas stěhování a cenovou nabídku.

 

Využijte služeb profesionální stěhovací firmy

 

Pokud zvažujete stěhování, které se obejde zcela bez vaší asistence, nebo se naopak chcete celé akce aktivně účastnit, doporučujeme kontaktovat nás na našich webových stránkách, kde se dozvíte všechny potřebné informace o kvalitních službách, které nabízíme.