Montáž a demontáž nábytku

Stěhování Equity Capital

Stěhování několika firem z několika míst do jednoho velkého komplexu. Služby obsahovaly kompletní dodávku obalových materiálů/krabic, demontáže nábytkového vybavení a montáže na nových místech, IT techniky a osobních věcí a skladového hospodářství a kompletní přestěhování. Součástí dodávky byla také ekologická likvidace starých, vyřazených IT zařízení a tiskáren.

Stěhování SAZKA/KKCG

Dodání stěhovacích služeb v rozsahu kompletního zajištění – t.j. dodání obalových materiálů/krabic, demontáže nábytkového vybavení, IT techniky a osobních věcí a skladového hospodářství, kompletní přestěhování z několika lokalit pracovní místa pro 800 zaměstnanců do nově postavené budovy SAZKA a KKCG. v nově postaveném objektu Bořislavka. Dalším volný mobiliářem byly velké šanonové …

KOOPERATIVA

Dodávka obsahovala stolová pracoviště v kombinacích 1,2,4, a 6 pracovišť spolu s kompletním doplňkovým vybavením pro zaměstnance Kooperativa a ČPP. Dalším volný mobiliářem byly velké šanonové skříně a kompletní úložný systém skříní pro potřeby zaměstnanců. Téměř veškerý mobiliář byl dodáván společností Techo, a.s.