Stěhování bytů a domů

Stěhování je pro každého osobní záležitostí a my k němu tak přistupujeme. Chceme, abychom jste se Vy mohli těšit na nový byt, zatímco my převezmeme veškeré starosti se stěhováním a postaráme se o to, aby vše proběhlo hladce. Základem k tomuto hladkému proběhnutí je kvalitní nastavení reálného plánu. Neslibujeme nemožné, ale díky tomu je pro nás samozřejmostí dodržení slíbeného plánu.

Stejně tak Vám rádi zajistíme celé stěhování rodinného domu. Je proto jedno, jestli se stěhujete z malého bytečku, nebo celé rodinné sídlo. Rozsah stěhování a vzdálenost pro nás není překážkou. Rádi Vás přestěhujeme i do zahraničí.

Stěhování bytů a domů

Co všechno zařídíme při stěhování bytu a domu?

  • Poté, co nás kontaktuje k Vám přijedeme a prohlédneme si na místě celou situaci. Na základě toho vypracujeme cenovou nabídku a harmonogram ZDARMA.
  • Dodáme Vám obalové materiály, které jsou na stěhování bytu či domu potřeba, jako například lepenkové krabice a šatní boxy.
  • Zorganizujeme stěhování včetně balení a vybalení, demonotáže a zpětné montáže nábytku a jiné. S námi se Vám dostane komplexních služeb od začátku do konce.
  • Ke každnému stěhovanému předmětu přistupujeme osobně a s citem.
  • Pokud se stěhujete do zahraničí, zajistíme si všechny potřebné formality pro převoz a dopravu, vč. celních dokumentů.