Úvod / Kariéra

Práce je u nás pořád dost!!!

Jestli chceš, tak se k nám připoj. Pošli nám svůj životopis nebo jen pár řádků o tom, co by se ti líbilo dělat, a my se ti ozveme zpátky.

Zasláním životopisu souhlasíte se zařazením do databáze uchazečů. Údaje budou použity pouze pro výběrová řízení společnosti Fa Podrazil s.r.o. a společností s ní spřízněných. Souhlas lze kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu bude mít za následek smazání vašich osobních údajů. S osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanovením zákona č.110/2019 o zpracování osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Hledáš práci na plný úvazek nebo jen brigádu? Tak tohle je přesně pro tebe. Nabízíme ti pracovní smlouvu na dobu neurčitou, hrubou mzdu v rozpětí 35. 000 - 60.000 Kč a možnost stabilní práce ve fajn kolektivu.
Tohle je práce pro chlapy, ne pro někoho, kdo se lekne práce a utíká. Nebude to žádné peříčko, ale zaplatíme ti za to. Nabízíme práci na plný úvazek, pracovní smlouvu a 50.000 - 65.000 Kč hrubé mzdy.
Řidič, ten tvrdej chleba má. To je sice pravda, ale zase budeš moct řídit Mercedes, se kterým se podíváš nejen po Praze, ale i po republice a často vyjedeš i za hranice. Jestli se ti to líbí, tak my nabízíme práci na plný úvazek na pracovní smlouvu a 55. 000 - 75.000 Kč hrubého.