Bez našich tipů na správné balení se při stěhování neobejdete

Co dělá vrásky většině lidí, kteří se plánují stěhovat? Kamenem úrazu nebývá přesun věcí, ale balení. Pokud se budete držet našich rad, nemusíte se obávat, že se pro vás stěhování stane neřešitelným problémem. Čtěte a ušetřete tak nejen peníze, ale především čas a nervy.

Rozlučte se s přebytečnými věcmi

Mnoho práce navíc vám ušetří roztřídění vašich věcí na ty, které se budou stěhovat s vámi a na zbytečnosti, které už nikdy nevyužijete. Mnohdy je těžké rozloučit se s předměty, ke kterým máte citový vztah, ale pokud jste na ně nesáhli více než rok, pravděpodobně se k tomu už nedostanete nikdy.

Stejně tak se před balením vybavte potřebným množstvím balicího materiálu, jako jsou bublinkové fólie, polystyren, plastové pytle nebo papírové krabice. Nezapomínejte ani na popisovače, lepicí pásky a štítky. Některé specializované stěhovací firmy balicí materiál zajistí za vás. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme s veškerým servisem.

Opatřete krabice popisky

Ačkoliv se to někomu může zdát jako ztráta času, nesmírně důležité je označit všechny krabice štítky nebo popisky. Vyhnete se tak následným zmatkům při jejich přestěhování do nového působiště nebo případné nehodě při stěhování rozbitných věcí.

Křehké předměty balte jednotlivě do papíru nebo fólie a pro jistotu je ještě v krabici prokládejte měkkým materiálem. Dno krabic s těžkým nákladem podlepte lepicí páskou, případně vystelte novinami nebo starými hadry. Při skládání věcí do krabic platí pravidlo, že těžší věci by měly přijít na dno.

Dejte přednost zavedené stěhovací firmě

Naše firma Podrazil udělá tu nejtěžší práci za vás! Poskytujeme veškerý balicí materiál, zabalíme všechny vaše předměty včetně nadměrného nákladu a vše v bezpečí přestěhujeme tam, kam potřebujete. Neváhejte využít našich kvalitních služeb!