Vyplatí se stěhování svépomocí? Známe odpověď!

Čeká vás stěhování do nového působiště a stále se rozmýšlíte, zda dát přednost specializované stěhovací firmě nebo byste to raději zvládli sami? Před tímto důležitým rozhodnutím je nutné vzít v úvahu několik faktorů:

Náročnost stěhování

Podstatně jednodušší je stěhování v rámci jednoho města, pokud se stěhujete do menšího bytu nebo stěhujete-li malé množství věcí. V takových případech si můžete vystačit sami, avšak s dobrou stěhovací firmou můžete ušetřit nejen spoustu energie a času, ale také financí. Stěhovací firma Podrazil vám udělá cenovou nabídku přímo na míru.

Využití pomocných sil

Pokud máte v plánu stěhovat se svépomocí, měli byste zvážit, jestli bude ve vašich silách přestěhovat všechny své věci sami nebo bude nutné využít přátele. Neměli byste zapomínat na fakt, že vaši známí mohou být, na rozdíl od zaměstnanců stěhovací firmy, omezeni nedostatečnou fyzickou či psychickou výdrží.

 stěhování svépomoci

Dodatečné náklady

Hlavním důvodem, proč zvažujete stěhování za pomoci svých vlastních sil, je pravděpodobně snaha ušetřit. Mnohdy ale zapomínáme na započítání nákladů, které nejsou na první pohled zřejmé. Měli byste počítat s problémy se sháněním obalového materiálu, s náklady za benzín, s případnou odměnou pro pomocníky nebo s řešením možného poškození věcí.
Stěhovací firma se vyplatí

Všechny tyto problémy vám odpadají s využitím služeb profesionální stěhovací firmy, součástí jejíchž služeb je nejen příprava na stěhování včetně poskytnutí obalového materiálu, ale také převoz a následné smontování a nastěhování věcí na nové místo. Našefirma je vybavena i na to nejnáročnější stěhování, proto se neváhejte na nás obrátit.

stěhování svépomoci